Державна міграційна служба удосконалює сервіс перевірки стану готовності документів: що змінюється

Щоби дізнатися, на якій стадії виготовлення документи, українці активно користуються онлайн-сервісом «Перевірка стану оформлення документів» на офіційному сайті ДМС.

16:28 15.06.2023

Як оформити дитині закордонний паспорт, якщо свідоцтво про народження іноземне: коротка інструкція

Після початку повномасштабної війни в Україні мільйони наших громадян були змушені покинути рідні домівки та виїхати за кордон. Серед них було чимало вагітних жінок, які народили діток уже в інших країнах. Тож наразі у них виникає чимало запитань щодо документів для малят.

09:13 12.06.2023

Простежуваність  харчових продуктів , основні складові.

Простежуваність харчових продуктів , основні складові.

Сьогодні необхідність запровадження системи простежуваності в Україні активно обговорюють як у приватному, так і в державному секторі. З одного боку, цього вимагає національне законодавство. З іншого — багаторічний досвід харчових підприємств у ЄС, США, Канаді, Японії та інших розвинутих країнах довів ефективність налагодження системи простежуваності як інструменту захисту бізнесу і споживачів. Частина українських виробників харчових продуктів вважають обов’язкове запровадження системи простежуваності виключно ще одним регуляторним навантаженням,що насправді не відповідає дійсності. Однією з причин такого ставлення є відсутність доступної інформації щодо суті системи простежуваності та її переваг для бізнесу , а також наявність безпідставних заяв деяких українських експертів про величезні витрати, необхідні для побудови дієвої системи простежуваності, наприклад, як на придбання сателітів для зв’язку з космічними супутниками з метою передачі даних.

10:33 09.06.2023

Триває розробка Стратегії розвитку громади

1 червня відбулося  засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку Краснолуцької громади до 2027 року за участі експертів. Обговорили основні проблеми громади (дороги, безробіття, демографія), переваги громади (природні - річка, корисні копалини, грунти; людські; досвід ведення овочівництва в одноосібних господарствах), шляхи вирішення проблем - реалізація проектів в сфері дорожного будівництва, благоустрою, тепличного господарства і ін.

08:37 05.06.2023

У закладах освіти Краснолуцької ТГ 31.05.2023 року відбулося свято останнього дзвоника.

Ось і настав цей день, який здавався таким далеким - останній дзвінок! Бажаємо згадати свій шкільний шлях, насолодитися цим останнім моментом шкільного життя і впевнено ступити назустріч наступному життєвому етапу!

13:33 01.06.2023