Роз’яснення щодо заборони використовуватилітери Z та V на номерних знаках

В Україні заборонили замовляти та виготовляти індивідуальні номерні знаки з символікою, що асоціюється з повномасштабним вторгненням росії в Україну.Це передбачено постановою Кабінету міністрів України № 367 від 21 квітня 2023 року.

15:51 03.05.2023

Український інститут національної пам’яті Інформаційні матеріали до Дня пам’яті та примирення (8 травня)

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

09:40 01.05.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності (НМЯ І) по Полтавській області та місту Полтава

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, в найближчі півгодини із збереженням до кінця дня  27 квітня по Полтавській області та м.Полтава очікується  гроза.

09:45 27.04.2023

До уваги аграріїв: про дотримання норм законодавства та вжиття заходів з профілактики отруєння бджіл

У зв’язку з проведенням в області комплексу весняно-польових робіт, що виконуються із використанням засобів захисту рослин, існує загроза випадків отруєння та загибелі бджіл на пасіках в господарствах всіх форм власності.

08:34 27.04.2023

Скасувати належного користувача відтепер можна в Дії

З 25 квітня в застосунку Дія стала доступна послуга скасування належного користувача. Дотепер його можна було скасувати під час особистого звернення до сервісного центру МВС або ж в Електронному кабінеті водія. Начальник миргородського сервісного центру МВС Володимир Кальченко пояснив алгоритм, за яким можна скористатися цією послугою:

15:59 26.04.2023

Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг

Незважаючи на повномасштабну війну і фінансово-економічні проблеми, соціальна сфера України дедалі цифровізується. Наразі перед державою стоїть завдання запровадити цифрові інструменти контролю за процесами надання соціальних послуг. З цією метою у Єдиній інформаційній системі соціальної сфери створена нова підсистема – Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг, який нині впроваджується в усіх областях України.

16:32 25.04.2023

Необхідно перевірити стан готовності документа -  скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів"

Необхідно перевірити стан готовності документа - скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів"

Подали заяву на оформлення ID-картки чи паспорта для виїзду за кордон? Пам’ятайте: Ви завжди можете перевірити стан готовності своїх документів. Як? Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html), переваги якого уже оцінили мільйони українців!

15:08 21.04.2023