Державний нагляд (контроль) з боку Держпраці повертається. Які підстави для здійснення перевірки?

У червні 2023 року Міністерство економіки України у встановленому порядку відповідним наказом дозволило Держпраці протягом періоду воєнного стану проводити позапланові заходи державного нагляду (контролю) у сфері охорони праці, гігієни праці, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю з підстав, визначених абзацами п’ятим, восьмим та дев’ятим частини першої статті 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

14:12 21.07.2023

Звузилося коло осіб, які мають право на  отримання відстрочки від мобілізації

Звузилося коло осіб, які мають право на отримання відстрочки від мобілізації

У зв’язку із змінами, які було внесено до ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» у громадах  з’явилося безліч питань щодо того, як нововведена норма застосовується на практиці. Тому фахівці системи безоплатної правової допомоги вирішили проаналізувати законодавчі норми з цього питання та ознайомити з ними громадян.

10:38 19.07.2023

В Україні планують запровадити самопідготовку до теоретичного іспиту для отримання посвідчення водія

Готуватися до теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС можна буде самостійно.Відповідні зміни передбачені законопроєктом № 7354, який підтримала Верховна Рада.

11:05 18.07.2023

Зміни у порядку призначення виплат для ВПО: найбільш незахищені громадяни і родини у скруті продовжать отримувати підтримку

11 липня Уряд прийняв постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО.

09:28 13.07.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Інформуємо вас, що у місті Полтава працює центр допомоги внутрішньо переміщеним особам – ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА, ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНИ» Офіс ГО «ВПО» розташовано за адресою: м.Полтава, вул. Соборності, 14 ( з 10.00. до 16.00. окрім вихідних ) Тел. +38-099-460-87-51 ел.адреса: vpo.ua.poltava@gmail.com

15:28 11.07.2023

В Англії, Уельсі та Шотландії розширили визнання українських посвідчень водія

Північної Ірландії було внесено зміни, що стосуються визнання українських посвідчень водія певних категорій. Уряд прийняв Регламент 2023 № 666, що набув чинності 7 липня. Його дія поширюється на територію Англії, Уельсу та Шотландії.

15:17 11.07.2023