Увага! Заборонено реалізацію на агропродовольчих ринках риби та морепродуктів!

Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області застерігає споживачів від купівлі будь-якої прісноводної риби в місцях стихійної торгівлі на території району.

09:52 26.06.2023

Наші успіхи!

Два проекти Краснолуцької громади отримали перемогу в конкурсі «Екологічні ініціативи Полтавської області» :

11:11 23.06.2023

Доволі часто виникають питання про фотографування дітей на закордонний паспорт.  Міграційна служба у Полтавській області надає рекомендації.

Доволі часто виникають питання про фотографування дітей на закордонний паспорт. Міграційна служба у Полтавській області надає рекомендації.

Після досягнення 12-ти років дитину фотографують у підрозділі під час оформлення документів (безкоштовно). До 12 років можливі два варіанти: ☑ безкоштовно сфотографувати дитину у підрозділі — звичайно, якщо вона зможе спокійно дивитися в камеру і не боїться фотоспалаху (працівники роблять кілька спроб, серед яких можна обрати найкращий знімок);

16:06 22.06.2023

Відтепер перереєструвати автомобіль можна без експертного дослідження

Для реєстрації/перереєстрації транспортних засобів більше не потрібно проходити експертне дослідження. 15 червня набула чинності постанова Кабінету міністрів України № 599, що передбачає відповідні зміни.

16:16 21.06.2023

Оголошено початок вступної кампанії 2023 року до Національної академії статистики, обліку та аудиту

Оголошено початок вступної кампанії 2023 року до Національної академії статистики, обліку та аудиту (НАСОА), що належить до сфери управління Державної служби статистики України.

16:32 19.06.2023

За кордоном діють десять центрів, де можна обміняти українське посвідчення водія

У шістьох країнах діють відокремлені підрозділи ДП «Документ», де можна обміняти українське посвідченняводія на українське. А саме: в Польщі, Словаччині, Туреччині, Чехії, Німеччині та Іспанії, пояснив начальник миргородського сервісного центру МВС Володимир Кальченко.

09:58 19.06.2023