A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснолуцька громада
Полтавська область, Миргородський район

Новини

Дата: від до Скинути

Безпека та страхування в туризмі

Чи любите Ви подорожувати? Можливо, це подорож нашою багатогранною та цікавою Україною, а може - це заморські країни зі своїм унікальним колоритом? Незалежно від того, плануєте Ви подорож, або тільки повернулись, дана стаття обов’язково стане Вам у нагоді.

11:21 07.10.2021

Результати засідання уряду 6 жовтня 2021 року

Буде виділено 150 мільйонів гривень на діагностику COVID-19 Ці кошти потрібні на закупівлю експрес-тестів на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 та наборів для відбору біоматеріалу для методу ПЛР. Дельта-штамкоронавірусупоширюєтьсязначношвидше, ніжбазовийштам, відповідно реагувати потрібно оперативно. Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/ZECLhnL Схвалено виділення коштів на рекламу вакцинації Уряд схвалив постанову про необхідність виділення 25 млнгрн з бюджету на підсилення інформаційної кампанії щодо вакцинації від COVID-19 на телебаченні. Гроші будуть передані в розпорядження Міністерству культури та інформаційної політики. Міністерство охорони здоров’я координуватиме розробку самого контенту. Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/HECLzhA Затверджено план заходів ізреалізації Концепції розвитку охорони психічного здоров’я Це означає,що розпочинається перший етапстворення цілісної та ефективноїсистемиохоронипсихічногоздоров’я в Україні. Реалізація плану сприятиме підвищенню рівня психічного здоров’я українців та покращенню якості їхнього життя. Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/XECLuPl НСЗУ контролюватиме умови виконання договорів про медичне обслуговування населення Зміни сприятимуть цільовому використанню державних коштів у програмі медичних гарантій. Вони встановлюють чіткіші та прозорі відносиниу межах договорівміж НСЗУ та закладами охорони здоров’я. Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/0ECLa9i

11:15 07.10.2021

Єдиний спосіб захистити себе від важкої хвороби- вакцинація

Понад 56 тисяч українців померли від COVID-19, тисячі отримали важкі ускладнення, загострення хронічних легеневих, ауто імунних, серцево-судинних захворювань та появу нових, а ще тисячі потерпають від так званого «довгого ковіду» – частого головного болю, кашлю, безсоння, слабкості, запаморочень та хронічноївтоми.

10:10 07.10.2021

Чому всім потрібно носити маски

Незалежно від того, пройшла людина повний курс щеплення проти COVID-19 чи перехворіла, захисні маски зобов’язані носити всі без виключення.

10:09 07.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора