Краснолуцька громада
Полтавська область, Миргородський район

Дата: від до Скинути

Спадкування - право, а не обов'язок. Чи може спадкоємець відмовитися від прийняття спадщини?

З моменту відкриття спадщини у спадкоємців постає питання: як правильно та швидко оформити свої спадкові права? Однак, іноді у спадкоємців виникають життєві обставини, за яких прийняття спадщини є недоцільним.

16:01 19.10.2021

Пришвидшення вакцинації та боротьбу з підробкою ПЛР-тестів і сертифікатів про щеплення проти COVID-19 обговорили на нараді у Президента

Зростання захворюваності на коронавірусну хворобу в Україні, пришвидшення процессу вакцинації та боротьбу з підробкою ПЛР-тестів і сертифікатів про щеплення обговорили учасники селекторної наради з питань протии діїпандемії COVID-19, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

10:11 19.10.2021

Правила поїздок між регіонами: які документи потрібні

З 21 жовтня набувають чинностінові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червонному рівнях епід небпезки. Стосуватимуться вони регулярних та нерегулярних перевезень. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт між обласного сполучення.

09:29 19.10.2021

Чи варто робити комп’ютерну томографію при COVID-19?

Комп’ютерн атомографія (КТ) – метод рентгенівсько госканування, за якого пучок рентгенівського променю проходить через тканини людського тіла в різних напрямках. Фактично КТ дає змогу визначити стан будь-якого органу людини. У випадку із коронавірусною хворобою COVID-19 йдеться про КТ органів грудної клітини.

09:14 19.10.2021