УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Управління молоді та спорту обласної військової адміністрації інформує, що Міністерством молоді та спорту України проводиться активна робота щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх сімей до оздоровчої рухової активное!і та спорту.

15:23 04.01.2024

Шановні власники житлових будинків та квартир, які розмістили у своїх помешканнях внутрішньо-переміщених осіб та мають намір отримувати компенсацію за їх розміщення !!!

Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 29 грудня 2023 р. № 1413 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 і від 30 серпня 2022 р. № 977» яка передбачає внесення змін до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» (далі – Порядок), який передбачає компенсацію витрат, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням (перебуванням) внутрішньо переміщених осіб (далі — компенсація):

11:50 02.01.2024

Що таке унікальний номер запису в ЄДДР? – Міграційна служба Полтавщини відповідає на актуальне запитання від громадян

У громадян часто виникає питання, що таке унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та де його знайти на паспорті громадянина України в формі картки. Тож, інформуємо, що унікальний номер запису в реєстрі (УНЗР) знаходиться на титульній стороні ID-картки з правого боку знизу (над номером паспорта).

15:12 29.12.2023