Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області інформує суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Миргородського району, а також операторів ринку, які нещодавно перевели свій бізнес із інших регіонів України, зареєструвати потужності у Державному реєстрі потужностей операторів ринку та/або внести зміни до відомостей реєстру чи надати інформацію про припинення використання потужностей.

09:46 20.12.2023

Порядок визнання особи недієздатною та встановлення опіки

Сьогодні досить поширеним є питання щодо порядку встановлення опіки. Більшість людей ототожнюють опіку із здійсненням постійного догляду за особою. Проте, ці поняття мають суттєві відмінності, хоча обидва вони передбачають здійснення догляду за іншою особою, однак опіка може бути встановлена лише над недієздатною особою в судовому порядку, при цьому, встановлення опіки вимагає від опікуна виконання цілої низки обов’язків та проходження через доволі складну процедуру визнання особи недієздатною.

10:56 18.12.2023

Майстер-клас для дітей

6 грудня в Краснолуцькій громаді проводився майстер-клас для дітей громади, зокрема і внутрішньо переміщених осіб, з виготовлення різдвяної прикраси. Проводила захід керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Гадяцької міської ради Любов Іванівна Іващенко. Діти, при допомозі викладача, активно та з цікавістю освоювали вміння виготовляти різдвяну іграшку і як результат – кожен виготовив гарну прикрасу, що прикрасить оселю на різдвяні свята. Наступні зустрічі ознайомлять дітей зі світом настільних ігор!

13:42 11.12.2023

Особливості працевлаштування іноземців в Україні

Відповідно до статті 1 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» іноземець – це особа, яка не перебуває у громадянстві України і є громадянином (підданим) іншої держави або держав.

08:39 11.12.2023

Важливість укладання трудового договору для роботодавців та працівників.

Трудовий договір – це надважливий документ у роботі, але інколи його ігнорують. Він як ремінь безпеки в авто: для деяких здається непотрібним, але насправді дуже важливий. Люди часто думають, що можуть обійтись без нього, сподіваючись, що усе буде добре.

08:38 11.12.2023