Строки виплати заробітної плати

Строки виплати заробітної плати            У листі від 19.11.2019 р. № 1680/0/206-19 Мінсоцполітики чи не вперше майже прямо заявляє, що у разі, коли день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, заробітна плата виплачується напередодні. При цьому наступна виплата заробітної плати має проводитись у дні, визначені колективним договором або іншим нормативним актом підприємства, незалежно від перебування у відпустці головного бухгалтера чи від того, що у зв'язку з виробничою потребою одного разу було здійснено виплату раніше.

14:04 18.05.2020

Як діяти коли порушили правила щодо карантину?

17 березня 2020 року у зв’язку з поширенням COVID-19  до Кодексу України про адміністративні правопорушення додано нову статтю 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей». Перспектива заплатити штраф від 17 000 до 34 000 грн. за порушення карантинних правил просто змушує про неї говорити всюди. Але давайте без зайвих емоцій детально розберемося в процедурі притягнення до відповідальності за даною статтею.

10:59 06.05.2020

Що потрібно знати при скорочення чисельності або штату працівників під час карантину

За загальними приписами трудового законодавства, запровадження на території України карантину не є самостійною правовою підставою для звільнення працівника з ініціативи роботодавця, при цьому він може розглядатися як передумова для проведення роботодавцем процесу скорочення чисельності або штату працівників.

11:02 27.04.2020

Що потрібно знати при звільненні під час карантину

Законодавством України про працю не передбачено підстав для звільнення працівника у період карантину або обмежувальних заходів тому, якщо роботодавець примушує працівників писати заяви на звільнення за власним бажанням, його дії є незаконними.

11:01 27.04.2020

Особи, які потребують самоізоляції: Хто вони?

В умовах карантинних обмежень ритм життя більшості з нас кардинально змінився, робота переформатувалася в дистанційний режим, діти почали навчатися за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій. Та з впровадженням карантину, з’явилося безліч нових визначень, які для пересічного громадянина залишаються до кінця не зрозумілими. Тож щоб розібратися в цих нових для нас поняттях та зрозуміти суть нововведень, що стосуються самоізоляції, пропонуємо прочитати наступне.

13:12 16.04.2020

Зміни  та доповнення до КАС, ГПК, КПК та ЦПК через поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

Зміни та доповнення до КАС, ГПК, КПК та ЦПК через поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

02 квітня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» (№540-IX від 30 березня 2020 року).

08:40 15.04.2020

Пільги для підприємців у період карантину

З 12 березня 2020 року на всій території України урядом запроваджено карантин, який передбачає низку обмежувальних заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

08:39 15.04.2020