Особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) інформуємо про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

16:14 14.08.2023

Спека може завдати шкоди домашньому улюбленцю!

Літо поступово наближається до кінця, а спекотні дні тривають. Спекотні літні дні - небезпечний період часу для домашніх вихованців. Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Потавській області нагадує про прості правила поведінки з улюбленцем в спеку і методи, що допоможуть уникнути неприємних ситуацій.

16:34 10.08.2023

В електронному кабінеті водія можна забронювати номерні знаки

З 7 серпня в Україні можна онлайн обрати та забронювати номерний знак для транспортного засобу. Ця послуга доступна в Електронному кабінеті водія в розділі «Електронні послуги». За можливість вибору будь-якої комбінації цифр, крім визначеної,тепер існує оплата – 360 грн, раніше вона була лише за визначену комбінацію цифр – від 4 800 до 36 000 грн.

16:28 09.08.2023

З автосалону – з державною реєстрацією: спрощення для нових транспортних засобів

6 серпня 2023 року набулачинності Постанова Кабміну № 437, яка вносить зміни до процедурипершоїреєстрації на територіїУкраїнинових авто. Завдякицимзмінамавтосалонизможутьреєструватитранспортнізасобивідіменіпокупця без необхідностінотаріальногооформленнядовіреності, а також необов’язковимитеперстають «транзитні» номерні знаки.

16:27 09.08.2023

Реалізація на території Полтавської області державної та регіональної політики з питань розвитку підприємництва

Підприємництво є головним чинником, який впливає на сталий розвиток економіки регіону та виконує важливі функції щодо забезпечення зайнятості населення, формування конкурентного середовища, усунення диспропорцій на окремих товарних ринках, створення додаткових робочих місць http://poda.gov.ua/page/pidtrymka-biznesu

09:56 07.08.2023

Міграційна служба Полтавщини: що таке довідка з Єдиного державного демографічного реєстру і як її отримати

Згідно законодавства кожна особа, персональні дані якої внесені до Єдиного державного демографічного реєстру (ЄДДР), має право на безоплатне отримання довідки про внесення інформації до Реєстру та видані документи.

08:32 07.08.2023