Шановні здобувачі освіти та батьки!

Дата: 25.08.2020 11:35
Кількість переглядів: 1895

20 серпня 2020 року на виконання Розпорядження Краснолуцького сільського голови Романенка Віктора Васильовича № 99-ОД від 30 липня 2020 року, було проведено огляд стану підготовки закладів освіти Краснолуцької сільської ради до 2020-2021 навчального року.

До складу комісії було залучено в.о. старост сільської ради, фахівців Управління держпродспоживслужби в Гадяцькому районі, сектора ДСНС в Гадяцькому районі, профспілок, центру лабораторних досліджень, відділу освіти, батьківських комітетів.

Крім готовності надавати змістовні знання, виховувати гідних громадян і патріотів України, члени комісії значний час присвятили вивченню стану створення безпечного середовища для здобувачів освіти та педагогічних працівників і обслуговуючого персоналу.

Для належної організації навчального процесу було проведено значний об’єм робіт по підготовці навчальних закладів:

• проведено біжучі ремонти,
  • продовжується надходження підручників,
  • закуплені меблі та все необхідне обладнання для НУШ.

Членами комісії надані змістовні рекомендації щодо організації роботи закладів в у мовах пандемії COVID-19, організації системи НАССР, забезпечення належних умов для функціонування системи пожежної безпеки в ЗДО та ЗЗСО.

Шановні здобувачі освіти та батьки!

Заклади освіти громади чекають на вас! Запевняємо, що діти громади матимуть можливість здобувати освіту в належних закладах, а найголовніше, безпечно відвідувати садочки та школи.