Краснолуцька громада

Рішення про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік

КРАСНОЛУЦЬКА   СІЛЬСЬКА  РАДА

ГАДЯЦЬКОГО   РАЙОНУ   ПОЛТАВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(десята сесія  сьомого  скликання)

26.06.2019

Про встановлення місцевих податків

та зборів на 2020 рік

Керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим кодексом України, враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Встановити на території Краснолуцької сільської ради наступні місцеві податки та збори на 2020 рік:

1.1.Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Додаток1)

1.2.Транспортний податок (Додаток 2)

1.3.Єдиний податок (Додаток 3)

2.Встановити на території  Краснолуцької сільської ради:

2.1. Пільги для фізичних та юридичних осіб із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Додаток 4).

3.Всі питання неврегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та діючого законодавства України.

4.Доручити секретарю сільської ради Тюжиній Т.Д, забезпечити направлення копії цього рішення до Гадяцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області та забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації та на сайті сільської ради.

5.Дане рішення набуває чинності з 01 січня 2020 року. Вважати таким що втратило чинність рішення тридцять шостої  сесії  сільської ради сьомого скликання від 20.06.2018 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку.

Краснолуцький сільський голова                   В.В.Романенко